SAKATAT

DANA KELLE ETİ

45,00 ₺
45,00 ₺

Ücretsiz Kargo Aynı gün kargo

Kg
Ödeme Yöntemleri:

Dananın kafasından elde edilen kelle etinin faydaları saymakla bitmez. Ayrıca eşsiz bir lezzete sahip olan dana kelle eti, yumuşak bir yapıya sahiptir ve genellikle çorba yapımında kullanılır. Molu Çiftliğinde günlük olarak kesilen danalardan elde edilen kelle eti soğuk zincir bozulmadan tesisimizden evinize ulaşır.

 

DANA KELLE TARİFİ

Mutfağımızın vazgeçilmez lezzetlerinden olan, tek başına eczane kabul edilen, boş şifalı bir çorba tarifiyle buradayız: Kelle paça çorbası.

Genelde çorbacılarda, işkembecilerde, lokantalarda içtiğimiz kelle çorbası, paça çorbası isimleriyle de anılan kelle paça çorbası çoğunlukla Kurban Bayramı'nda evlerde de yapılıyor. Bu tam kıvamında, lokanta usulü kelle paça çorbası tarifiyle siz de artık onu evinizde kolayca yapabileceksiniz.

Çocuklarınız, aileniz ya da kendiniz çok sık mı hastalanıyorsunuz? Kemikleriniz, eklemleriniz mi ağrıyor? Bağışıklık sisteminize biraz destek mi lazım? O zaman çare kelle paçada!

Tarihçesi oldukça eskilere dayanan bu çorbanın faydaları saymakla bitmiyor ancak yapımı da bir o kadar meşakkatli ve titizlik gerektiriyor. Bu besleyici çorbaya sarımsakla sirke de öyle bir yakışıyor ki sormayın gitsin. En iyisi sizi tarifimize alalım. Afiyet, sıhhat olsun

Değerlendirmeler

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
(Yalnızca ürünü satın alan kişiler değerlendirme yapabilir.)
Sepet (0)
Giriş Yap